22028442-(021)
کاویان سیستم
 

توسعه وب سایت

 توسعه وب سایت

توسعه وب شامل ساخت عملکرد سایت و آزمایش قابل استفاده بودن آن می باشد. برنامه نویسان توسعه وب در کاویان سیستم ،سایت شما را از لحاظ قابلیت استفاده کاربر، مورد بررسی، تجزیه و تحلیل و آزمایش قرار می دهند.

طراحی وب سایت

 طراحی وب سایت

کاویان سیستم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های وب در زمینه طراحی صفحات وب بصورت پیشرفته و با بکارگیری متود ها و کدنویسی های بهینه و حرفه ای سرویس های مرتبط با طراحی سایت ( دسکتاپ، موبایل، تبلت، آیپد ) را به مشتریان خود ارائه می دهد.
مشتریان می توانند سفارش طراحی سایت خود را با کادر فنی کاویان سیستم در میان بگذارند. کارشناسان کاویان سیستم با توجه به درخواست مشتریان پیشنهادات لازم را به همراه قیمت طراحی سایت ارائه می کنند.

شناسایی شرکت

شناسایی شرکت

کاویان سیستم قبل از شروع به طراحی وب سایت، سعی بر شناسایی کسب و کار شما دارد. شناسایی کامل شرکت و محصول شما موجب افزایش فروش شما می گردد و همچنین کمک به یک بازاریابی مؤثر در بازار هدف شما می کند.

بهینه سازی وب سایت ( سئو )

سئو

برای موفق شدن وب سایت طراحی شده مراحل زیادی وجود دارد. به یاد داشته باشید که زمانی وب سایت بازدهی خود را برای شما خواهد داشت که بازدید کنندگان زیادی داشته باشد. تیم تخصصی طراحی وب سایت کاویان سیستم در زمان طراحی و حتی بعد از زمان طراحی کاملا با متدهای روز دنیا وب سایت شما را در موتور جستجوی گوگل بهینه خواهد نمود.

تجارت الکترونیک

 تجارت الکترونیک

وقتی بتوان کلیه فرآیند های تجاری در بازار را با استفاده از تکنولوژی وب انجام داد، تجارت الکترونیک حاصل شده است. به عبارت بهتر، تجارت الکترونیک شامل تبادل محصول و یا خدمات با استفاده از امکانات اینترنت و پرداخت آنلاین است. کاویان سیستم با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و برقراری امکان پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه های مختلف بانکی، به فروش محصولات و خدمات شما کمک می کند.

بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

 بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی، مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمندی است که در رابطه با معرفی و عرضه محصولات شما به بازار، عمل می نماید. کاویان سیستم با استفاده از جدیدترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی یک استراتژی مدون را برای افزایش فروش محصولات و خدمات شما طراحی خواهد نمود. در این رابطه، تیم کاویان سیستم به حضور شما در فضای مجازی (از طریق وب سایت، شبکه های اجتماعی و ...) جهت افزایش فروش و خدمات شما کمک می کند.